Impressum

autograf.hr
ISSN 1849-143X

Izdavač:
Udruga Novum
Medvedski breg 29
10040 Zagreb

Za izdavača:
Drago Pilsel

Koncept:
Drago Pilsel, Josip Štilinović i Zdravko Zima

Redakcija:

Glavni urednik:
Drago Pilsel
drago.pilsel@autograf.hr
d.pilsel@zamir.net

Savjetnica glavnog urednika:
Jadranka Brnčić

Izvršna urednica:
Claudia Keller-Pilsel

Tehnički urednik:
Bruno Buljubašić
webmaster@b2512.com

Web izrada:
Poslovna učionica d.o.o.

Tajnica redakcije:
Claudia Keller-Pilsel
claudia.keller-pilsel@autograf.hr

Kolumnisti i stalni autori:
Nenad Bartolčić
nbartolcic@gmail.com
Jadranka Brnčić
jbrncic@ffzg.hr
Vladimir Cvetković-Sever
vcsever@yahoo.com
Boris Dežulović
dezulovic@gmail.com
Borivoj Dovniković – Bordo
borivoj.dovnikovic@zg.t-com.hr
Ivica Grčar
grcar@yahoo.com
Peter Kuzmič
pkuzmic@aol.com
Miljenko Jergović
Ivo Josipović
ivo@josipovic.net
Ivan Markešić
Ivan.Markesic@pilar.hr
Drago Pilsel
d.pilsel@zamir.net
Branimir Pofuk
branimirpofuk@gmail.com
Ante Tomić
anttomic@gmail.com
Nela Vlašić
nela_vlasic@yahoo.com

Lektorica:
Vesna Arsovski
varsovski@hnd.hr

E-adresa redakcije:
autograf@autograf.hr

Savjet redakcije:
Vesna Arsovski, Hildegard Auf-Franić, Snježana Banović, Nenad Bartolčić, Sonja Bašić, Joško Belamarić, Romano Bolković, Zlatko Bourek, Jadranka Brnčić, Vladimir Cvetković-Sever, Bora ĆosićBranko Čegec, Ivan Čolović, Filip David, Aleš Debeljak, Arsen Dedić, Borivoj Dovniković – Bordo, Predrag Finci, Silvije Foretić, Niko Gamulin, Milan Gavrović, Ivica Grčar, Anna Maria Gruenfelder, Sinan Gudžević, Boris Gunjević, Željko Ivanković, Tvrtko Jakovina, Miljenko Jergović, Ivo Josipović, Dejan Jović, Alfi Kabiljo, Dražen Katunarić, Claudia Keller-Pilsel, Snježana Kordić, Manca Košir, Alen Kristić, Mirjana Krizmanić, Peter Kuzmič, Mile Lasić, Katarina Livljanić, Ivan Lovrenović, Oleg Mandić, Ivan Markešić, Dragan Markovina, Dalibor Martinis, Ivica Maštruko, Nataša Mataušić, Vili Matula, Predrag Matvejević, Seadeta Midžić, Branislav Mikulić, Teofil Pančić, Ivica Pandžić, Zdenka Pantić, Borka Pavičević, Jaroslav Pecnik, Sibila Petlevski, Drago Pilsel, Branimir Pofuk, Alma Prica, Ana Raffai, Boris Rašeta, Urša RaukarJanko Rožič, Božo Rudež, Seid Serdarević, Vladimir Šalamon, Zvonimir Šikić, Slobodan Šnajder, Tomislav Šola, Vesna Teršelič, Ante Tomić, Dafinka Večerina, Jagoda Večerina, Nikola Visković, Milan Vlajčić, Nela Vlašić, Magdalena Vodopija, Lordan Zafranović, Vjeran Zuppa, Viktor Žmegač.

Portal autograf.hr se financira od donacija i sponzorstava. Vidi više pod “Donacije i sponzorstva”.
Broj žiro računa je:
IBAN: HR5023600001102371587
(Zagrebačka banka)
Nositelj računa:

Udruga Novum
Medvedski breg 29
10040 Zagreb
OIB: 55152637705